my experience

מכללת מי אקספיריינס מקבוצת טופ-אדיו הוקמה, מתוך חזון לייצר דור חדש של אנשי מקצוע בעלי ידע וכלים המותאמים ליום המחר בתעשיות השונות. אנו מומחים בהכשרה מוכוונת תעסוקה, באמצעות תכניות הכשרה ופיתוח אישי בתחומי ידע חמים ומבוקשים, בדגש על עולם העבודה העתידי בחמש שנים הקרובות.

המכללה מכשירה כ- 700 תלמידים מדי שנה בתחומי רשתות תקשורת, סייבר, פיתוח תוכנה ומהווה גוף משמעותי ומקצועי בכל הקשור להכשרה והשמה של אנשי מקצוע בתפקידים נדרשים. אנו מוסמכים להעניק לבוגרינו תעודה המוכרת בשוק העבודה. בוגרים רבים שיצאו ממכללת MyExperience השתלבו בעבודה בבנקים, חברות ביטוח, משרדי ממשלה חברות הייטק ועוד.

ניסיוננו רב השנים בהתאמה של קורסים וסדנאות לחברות וארגונים מלמד, כי ידע בלבד אינו עונה על דרישות השוק וקיים צורך הולך וגובר לעובדים מנוסים ומקצועיים בעלי פוטנציאל התפתחותי. לכן, כדי להתקדם ברמה האישית ובקריירה, מציעה המכללה קורסי אימון והעצמה אישית המותאמים גם לתפקידים ספציפיים, במטרה להזניק לתפקידים בכירים יותר.

במכללת MyExperience מקפידים על גיוסם של טובי המרצים בתחומם, בהם אנשי מקצוע, יועצים ומנחים בעלי רקע וניסיון רב בתחומי ההוראה ובתחומי הידע הספציפיים. הם מחויבים לשמור על רמה לימודית גבוהה לצד הקפדה על איכות ההוראה. חווית הלמידה יוצאת דופן ומשלבת תיאוריה, פרקטיקה והתנסות אישית במהלך תקופת ההכשרה, כך שבתום ההכשרה הבוגרים שלנו יוצאים לשוק העבודה, עם רקע מקצועי שווה ערך לשנה בתחום.

הייחודיות שלנו

סיוע במימוש יעדים עסקיים

מכללת MyExperience רואה את מי שמנהל את ההון האנושי בארגונים גדולים כלקוח מרכזי שלה. מטרת הצוות הניהולי במכללה, היא לסייע לממש את יעדיהם העסקיים, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות השירות, מקצוענות וחדשנות.

פתרונות ממוקדים ומדויקים

שילוב מנצח של הבנה טכנולוגית מעמיקה, ראייה עסקית רחבה וניסיון עשיר בפרויקטיי הסבה שונים, מאפשר לאנשי הצוות המקצועי שלנו לספק פתרונות ממוקדים ומדויקים, המותאמים לכל לקוח ולקוח, בהתאם למגזר אליו הוא משתייך ולצרכים המאפיינים את עולם התוכן שלו.

קורסים וסדנאות לחברות וארגונים

עשרות לקוחות מרוצים ממיטב החברות הגדולות במשק.

במרכז תחומי ההתמחות

קורסים מקצועיים

בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח בדגש על חברות וארגונים

Cobol Junior

בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח בדגש על חברות וארגונים

הכשרות Cyber

מסלולי הכשרה והסמכה בעולמות הסייבר למוסדות חינוך ומכללות

ניהול למנהלים

סדנאות העצמה ופיתוח אישי לצוותי ניהול בהנחיית טובי המנחים בתחום

לקורסים ופרויקטים טכנולוגיים בתחומי התמחות וקהלי יעד נוספים, בקרו באתר קבוצת טופ-אדיו. 

דבר מנכ"לית המכללה

שרון סרי, מנכ"ל ושותפה

לאור ההתפתחויות הטכנולוגיות והשינויים הדמוגרפיים בישראל ובעולם, מקצועות רבים ייעלמו ומקצועות אחרים יהפכו לחמים ומבוקשים. אנו במכללת MyExperience, קוראים את המפה ועושים מאמצים להתאים את עצמנו לתעשייה ולשינויים הטכנולוגיים, עם מגוון קורסים במקצועות המבוקשים ביותר – אלה הם מקצועות המחר.

מכללת MyExperience הוקמה מתוך רצון וכוונה לאפשר לאנשים ללא רקע או אנשים שמעוניינים לעשות הסבה, לפתח קריירה במקצועות העתיד. מניסיוני כיזמת בעלת 25 שנות ניסיון בתחום ההדרכה ושותפה למעלה מעשור בהקמה והובלה של חברות הדרכה, נוכחתי להבין, כי השוק צמא לעובדים מנוסים ומקצועיים בעלי פוטנציאל התפתחותי – הן במישור המקצועי והן במישור האישיותי. לשם כך בנינו את מטריצת ההצלחה בקריירה, המשלבת בין כישורים מקצועיים לכישורים רכים (התפתחותיים) ובהתאמה לתפקידים נדרשים במשק.

אני גאה בהישגינו הרבים מאז נוסדה המכללה, בהם הצלחנו לשלב במעגל העבודה עשרות תוכניתנים ואנשי סיסטם שעברו הכשרה אינטנסיבית במכללה.

שרון סרי – מנכ"ל ושותפה

הגיע הזמן שנשמע גם אותך!

מה מעניין אותך? השאר/י פרטים בטופס הפניה ונחזור אלייך בהקדם.
סגירת תפריט